
(Снимка: Unsplash)
Ако мислите, че в тези пандемични, проблематични, изключително непривични времена нищо не се случва, то се надяваме да ви разочароваме!
ТЪРСИ СЕ човек с топли чувства към професията и общността ни, с някоя и друга идея за развитието й, с възможност да отдели сумарно 3-4 часа месечно за изпълнние на предвидените задачи и дейности, който чудесен човек да се присъедини към толкова чудесните хора в Изпълнителнния комитет на теком България.
Ако тази възможност ви харесва, чувствате нужния ентусиазъм и желание, пуснете един имейл до de.mihaylova@gmail.com
с кратка информация себе си и повече информация за мотивацията си.
Бидейки част от ИК, човек се чувства по един малко по-различен начин пълноценен и удовлетворен, организирайки, комуникирайки и допринасяйки с усилията и идеите си за поддържането и развитието на общността ни като такава. Затова с нетърпение очакваме твоята – да, точно твоята – кандидатура.